10 Amper Line Filter

Şebeke Filtresi (Lıne Filter)

Şebeke filtresi anlık akım / gerilim sıçramalarında şebeke gürültüsünün bastırılmasını sağlar.

Dışaran Gelen Gürültüler:

Motorlar, diğer elektrikli aletler ve antenler elektromanyetik gürültü yaparlar. Bu tür gürültüleri şebeke hattına veya sürücü tarafına konulan filtrelerle önleyebiliriz.

Şebekeden Gelen Gürültüler:

Enerji taşıyan şebeke üzerinden cihaza geen gürültüler düşük yada yüksek olabilir. Her zaman aynı olmayabilir Yüksek gürültüleri önleyen filtre kullanılmalıdır. Genelde elektrik şebeke hatlarında sanayi makinalarında kullanılır. Ancak makinaların güç girişlerine hat reaktörü kullanmayabilirler. Reaktörler aşırı gerilimleri ve gereksiz akımları önler.
Şebeke hattı üzerinde bulunan binlerce makinalar şebekede gürültülere yok açabilir. Temiz olmayan şebeke hattınızda aldığınız güç görüntülü cihazlarda görüntülü paraziti ; seslendirme cihazlarında gürültülü parazitlere yol açar.

Çözüm

: Şebeke filtresi kullanın.

Kaliteden ödün vermeden ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz

İnsan sağlığına verdiğimiz önemden dolayı; ülkemizde kaliteli ve güvenilir üretimi gerçekleştirmeyi amaç edinmiş olup, kendimizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.
Sinir uyarıcı, kas güçlendirici, aşırı el ve ayak terlemelerini düzenleyen elektronik cihazlarımızı; tedavi sırasında hastaya en çabuk ve doğru yoldan etki etmesi bakımından değişik model ve özellliklerde üretmekteyiz.